Шурупокрут сетьовой Procraft PB1350DFR це двопідшипніковий інструмент, здатний витримувати підвищені навантаження. Галузь застосування Інструмент призначений для висвердлювання отворів в елементах з різного матеріалу. З його допомогою можна оперативно виконувати монтаж і демонтаж конструкцій, скріплених гвинтами або шурупами. Підходить для висвердлювання отворів в таких матеріалах: дерево; метал; Пластик. Переваги інструменту ⠀ Шурупокрут Procraft PB1350DFR обладнаний посиленим редуктором з можливістю вибору режиму інтенсивності обертання шпинделя. Потужність приладу складає 1350 Вт - це дозволяє забезпечити високу продуктивність процесу роботи. На корпусі є гумові вставки, які допомагають запобігти ковзанню інструменту в долоні під час роботи і забезпечують йому захист від механічних пошкоджень. ⠀ Щоб відкрутити або загвинтити різні по довжині і діаметру кріпильні елементи, досить відрегулювати силу затяжки. У максимальному положенні можна легко висвердлити отвори в різних матеріалах. У комплекті з приладом поставляються додаткові щітки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Класс защиты | II |
| Максимальный крутящий момент | 32 Нм |
| Мощность | 1350 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Частота тока | 50 Гц |
| Щітки | 1 комплект. |
Информация для заказа
- Цена: 1 335 ₴









