Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Висота барабана | 560 мм |
| Гирло барабана | 330 мм |
| Диаметр барабана | 500 мм |
| Категорія захисту | IP44D |
| Класс защиты | II |
| Колесо транспортувальне | 2 шт |
| Кільцева шестерня | Чавун |
| Метизи | 27 шт |
| Мощность | 450 Вт |
| Напряжение | 220-240 В |
| Об'єм барабана | 125 л |
| Рульове колесо | 1 шт |
| Стопор фіксатора баку | 1 шт |
| Стійка велика | 1 шт |
| Стійка мала | 1 шт |
| Тип передачі | Ремінний |
| Товщина барабана | 1,1 / 1,7 мм |
| Труба-поперечна | 1 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Швидкість барабана | 29 об/хв |
Информация для заказа
- Цена: 8 970 ₴










