Надійна садова техніка - основа рівного газону та упорядкованоі прибудинкової території. Газонокосарка ProCraft NM 2100 здивує високою практичністю поряд з безкомпромісною якістю матеріалів. Яскрава новинка для комфортного догляду за газоном ProCraft NM 2100 розроблена для обслуговування середніх і великих площ. Для цього в пристрої передбачена функція швидкого запуску, підвищена потужність мотора (2100 Вт), що поряд з високою економічністю та зручністю управління надасть бажаний результат! Крім того, у пристрої варто звернути увагу: 5 рівнів покосу трави. Формуйте ідеально рівний газон і навіть створюйте ландшафтний дизайн різних рівнів! місткий травозбірник, який спростить утилізацію зеленої маси в рази! зручне управління, підвищена прохідність коліс і збільшена ширина захоплення леза. індукційний двигун, що не боїться вологи і може працювати при ранковій росі! ширина скошування 380 мм! Купити потужну газонокосарку вигідно Цікавить надійна садова техніка з гарантією за вигідною ціною? Замовте популярну електрогазонокосарку ProCraft NM2100 в нашій компанії! З цим пристроєм догляд за газоном не принесе клопоту навіть початківцю дачнику. Обирайте пристрій, який стане надійним помічником як в обслуговуванні прибудинкової території, так і в благоустрої просторих садових ділянок.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | 50 л. |
| Высота скашивания | 5 рівнів: 20-65 мм |
| Двигатель | Асинхронний |
| Максимальна ширина косіння | 380 мм |
| Мощность | 1400 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Нож | 2 шт. |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти рукоятки | Да |
| Розмір заднього колеса | 178 мм |
| Розмір переднього колеса | 152 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,12 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 89,2 дБ (А), К = ± 1,87 дБ (А) |
| Уровень звукового давления | LpA = 78,5 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 5 640 ₴










