Підрізувач трави і кущоріз акумуляторний Procraft PGH1500 ― це високоякісний ніж, який використовується в садовому господарстві для підрізання кущів і трави. Цей апарат дуже легкий і простий у використанні та обслуговуванні. Головна перевага пристрою ― це використання апарату для виконання абсолютно різних завдань: обрізання виноградної лози; обрізання сухих гілок; обрізання товстих гілок; вирівнювання живоплотів; обробки газону там, де просто неможливо це зробити за допомогою газонокосарки. Багатофункціональність кущоріза сподобається всім, хто має присадибні ділянки або займається професійною діяльністю, пов'язаною з підрізуванням трави. Зручна рукоятка пристрою дає змогу працювати з ним тривалий час, не втомлюючись, а невеликий розмір ― виконувати роботу у важкодоступних місцях. Чому варто придбати підрізувач трави і кущоріз акумуляторний Procraft PGH1500 в інтернет-магазині Procraft? Підрізувач трави і кущоріз акумуляторний Procraft PGH1500 купити можна на нашому сайті за пару хвилин. Для цього просто додайте апарат у кошик і оформіть замовлення. У нас ви можете придбати підрізувач трави і кущоріз акумуляторний Procraft PGH1500, ціна якого приємно вас здивує. Якщо у вас залишилися питання, ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним способом. Наші менеджери з радістю на них дадуть відповідь.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Режущий элемент | Нож |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1,5 Ач |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Відстань між зубами | 8 мм |
| Довжина обрізки обрізного ножа | 100 мм |
| Зарядное устройство | 1 шт |
| Напруга акумулятора | 3,6 В |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Нож | 2 шт. |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,0 м/с2, К = 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 84 дБ(А) |
| Тип батареи | Літій-іонний |
| Уровень защиты | IPX1 (III) |
| Уровень звукового давления | LpA = 77 дБ(А) |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Ширина різу ножа ножиць для трави | 70 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 370 ₴











