Завдяки високим якісним характеристикам і експлуатаційним параметрам, шуруповерт мережевий Procraft PB1050 лідирує в рейтингу продажів і користується заслуженим попитом. Ергономічна ручка, легка вага, різний діапазон діаметра свердління, потужність 1050Вт - це далеко не всі якісні показники представленої моделі шуруповерта. Крім перерахованих переваг, необхідно відзначити: число оборотів холостого ходу - 0-750 об / хв; частота струму - 50 Гц; застосування - дерево, метал. При свердлінні дерев'яних поверхонь виходить діаметр до 16 мм, металевих - 10 мм. Самозажімающійся патрон добре затягує біту, і в роботі труднощів не викликає. Додаткові характеристики моделі Procraft PB1050 Мережевий шуруповерт забезпечує стабільну, безперебійну роботу від мережі 220В. Вага електроінструменту - 1,7 кг, що робить його зручним і не важким. Для чоловіків, які небайдужі до електроінструменту, це буде найкращим подарунком на день народження або ювілей. Завдяки представленої моделі можна виконувати будь-які роботи, як в квартирі, так і на дачній ділянці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 16/Немає/10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Класс защиты | II |
| Мощность | 1050Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Наявність удару | Немає |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.162 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93,99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Уровень звукового давления | LpA = 82.99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Щітки | 1 комплект. |
Информация для заказа
- Цена: 1 125 ₴









