Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | Немає |
| Витрата фарби | 500-800 мл/хв |
| Відстань розпилення | 200 - 500 см |
| Диаметр сопла | 1,7 мм |
| Зарядное устройство | Немає |
| Категорія захисту | IP X0 |
| Класс защиты | II |
| Мощность | 800 Вт |
| Номинальная мощность | 210 Вт |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 0,609; K = ±1,5 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 88,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Струмінь повітря | 160 л/хв |
| Уровень звукового давления | LpA = 77,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴










