Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Діаметр свердління | 28 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Кейс | Є |
| Класс защиты | II |
| Ключ | 1 шт |
| Мощность | 1260 Вт |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Режим работы | 3 режими - Удар, удар зі свердлінням та виставлення піки |
| Рівень вібрації м / с2 | 17.94 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 92.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Сила удара | 8 Дж |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Тип патрона | SDS PLUS |
| Уровень звукового давления | LpA = 78,9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число ударів | 0 - 5300 уд/хв |
Информация для заказа
- Цена: 3 990 ₴








