Шуруповерт мережевий Procraft PB1150DFR використовується для висвердлювання в дерев'яній і металевій основі отворів заданого діаметра, а також для закручування і викручування кріпильних елементів - болтів, саморізів, шурупів. Переваги приладу У шуруповерта Procraft PB1150DFR передбачено наявність прогумованих вставок на корпусі - завдяки їм забезпечується стійкість до ударів, які інструмент приймає на себе під час роботи. Інші переваги такі: При виконанні роботи вставки з гуми не допускають ковзання. Регулюючи затяжку, можна використовувати інструмент для роботи з елементами різної довжини та діаметру. Зручність управління дозволяє оперативно виконувати необхідні завдання. Завдяки легкій вазі шуруповерт зручно тримати однією рукою. Можна вибрати для роботи одну з двох швидкостей. Установивши характеристики в максимальне положення, можна без проблем виконувати отвори в пластмасі, металі та дереві. Комплектація В одному комплекті з приладом поставляється: Інструкція з експлуатації. Запасні щітки. Використовуючи шуруповерт, можна швидко виконувати значний обсяг роботи.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Біта | Хрестова - 1шт |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Класс защиты | II |
| Мощность | 300 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.1 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93,99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Уровень звукового давления | LpA = 82.99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 1 230 ₴












