Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Крепление шлифлиста | на липучку |
| Мощность | 200 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Пилозбірник | Є |
| Розмір шліфувальної платформи | 140х140х80 мм |
| Хід ексцентрика | 2 мм |
| Частота колебаний | 26000 коливань/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
| Шліфувальний наждачний папір | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 1 020 ₴







