Акумуляторний секатор Procraft ES20Li ― це дуже зручний у використанні, професійний апарат, який використовується для обрізання гілок до 37 мм в діаметрі. За допомогою цього секатора можна підвищити ефективність роботи в 10 разів порівняно зі стандартними садовими пристроями для обробки гілок. Акумуляторний секатор Procraft ES20Li, купити який ви можете на нашому сайті, здатний працювати в автономному режимі без підзарядки до чотирьох годин. Спостерігати за батареєю теж дуже зручно: її індикатор розташований у нижній частині апарата. Крім усього іншого, пристрій має такі переваги: висока якість збірки; продуманий дизайн, завдяки якому секатором дуже зручно працювати; гострі леза високої міцності; невелика вага. Робоча температура секатора, за якої він може нормально справлятися з поставленими завданнями, від -10 °C до +65 °C. Це означає, що ви можете спокійно займатися підрізанням дерев і кущів навіть узимку. Чому варто придбати акумуляторний секатор Procraft ES20Li в інтернет-магазині Procraft? У нас ви можете всього за кілька хвилин придбати акумуляторний секатор Procraft ES20Li, ціна якого приємно вас здивує. Також, співпрацюючи з нашим магазином, ви отримуєте такі переваги, як високу швидкість опрацювання замовлень, швидке їхнє відправлення в будь-яку точку України та уважне обслуговування. Якщо у вас залишилися запитання, телефонуйте. Ми з радістю вам допоможемо і відповімо на них.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Аккумулятор | 20В/2Аг |
| Вибрация | 5,5 м/с2 |
| Зарядное устройство | 1 шт |
| Класс защиты | II |
| Максимальний діаметр різання | 37 мм |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Рабочая температура | 14 °F ~ 149 °F / -10 °C ~ 65 °C |
| Робоча напруга | 20 В |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип двигателя | Безщітковий |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 860 ₴












