Газонокосарка PROCRAFT NM 1800 відмінно підходить для роботи на невеликих ділянках приватних домогосподарств. Основні характеристики Модель відрізняється високою продуктивністю, що забезпечує швидкість, якість і зручність обробки домашнього газону. Це досягається за рахунок електродвигуна потужністю 1,8 кВт і широкого скосу 360 мм. Корпус газонокосарки виконаний з міцного, стійкого до зовнішніх чинників полімерного матеріалу, а ніж - з високоякісного металу. Спеціальні конструктивні елементи косарки вирівнюють траву ще перед початком скошування, щоб потім отримати максимально рівний зріз. Інші особливості ProCraft NM-1800 має складну ручку, за допомогою особливого індикатора можна відстежувати заповнення травозбірника, щоб вчасно провести обслуговування. Модель дозволяє регулювати висоту скошування, а від випадкового пуску захистить спеціальна система. Крім того, ProCraft NM 1800 - це об'ємний контейнер під траву і легка зміна травозбірника. Щоб купити газонокосарку колекторну Procraft NM1800 за доступною ціною, необхідно зателефонувати нам за контактним телефоном 067 618 66 71.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | 50 л. |
| Высота скашивания | 3 рівня: 25/42/60 мм |
| Максимальна ширина косіння | 360 мм |
| Мощность | 1500 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Нож | 2 шт. |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти рукоятки | Є |
| Розмір заднього колеса | 178 мм |
| Розмір переднього колеса | 127 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,71 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90,9 дБ (А), К = ± 2,08 дБ (А) |
| Уровень звукового давления | LpA = 82,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 4 470 ₴












