Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бур | 3 шт - 8,10,12 мм |
| Додаткова рукоять | 1 шт |
| Зубило | 1 шт |
| Кейс | Є |
| Класс защиты | II |
| Мастило для редуктора | Є |
| Мощность | 1250 Вт |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Піка | 1 шт |
| Рівень вібрації м / с2 | 16,184 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Уровень звукового давления | LpA = 88,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число ударів | 0- 5300 уд/хв |
| Энеpгия удаpа | 4,5 Дж |
Информация для заказа
- Цена: 2 670 ₴



