Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бур | 3 шт. |
| Вибрация | 17.940 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Додаткова рукоять | Є |
| Діаметр свердління | 42 мм |
| Зубило | 1 шт |
| Кейс | Є |
| Класс защиты | IPX0 (II) |
| Мастило для редуктора | Є |
| Мощность | 1500 Вт |
| Напряжение | 220 - 240 В |
| Піка | 1 шт |
| Рівень звукової потужності | LwA = 92.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип патрона | SDS PLUS |
| Уровень звукового давления | LpA = 78.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число ударів | 4250 уд/хв |
| Щітки | 1 комплект. |
| Энеpгия удаpа | 6 Дж |
Информация для заказа
- Цена: 2 250 ₴











