Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Шаг цепи | 1/4" |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Двигатель | Щітковий |
| Длина шины | 4" (10 см) |
| Защитный кожух | 1 шт. |
| Класс защиты | IPXO |
| Ланцюг | 1 шт |
| Номинальное напряжение | 20 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,261 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Уровень звукового давления | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
Информация для заказа
- Цена: 1 290 ₴








