Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Тип | Пуско-зарядное |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Адаптер для прикурювача | 1 шт |
| Выходной ток | 5 В/2 А; 12 В/3 А; 16 В/3 А; 19 В/3 А; |
| Зарядное устройство | 1 шт |
| Зарядні дроти | 1 шт |
| Класс защиты | II |
| Клеми | Є |
| Максимальний об'єм двигуна, що запускається | 5,0 л |
| Максимальное давление | 7 атмосфер |
| Мощность | 120 Вт |
| Напряжение | 12 В |
| Напряжение зарядки | 12 В | 1 A |
| Насадка | 3 шт |
| Перехідник з прикурювача на затиск | 1 шт |
| Производительность | 35 л/хв |
| Пусковой ток | 300 А |
| Піковий струм | 600 А |
| Сила тока | 14 А |
| Температура експлуатації | -20 ~ 60 °C |
| Уровень защиты | 3 |
Информация для заказа
- Цена: 2 400 ₴












