Машина полірувальна Procraft PМ2100 використовується для виконання будівельних, столярних робіт. Сфера використання Інструмент призначений для чистової обробки вручну поверхонь перед фарбуванням, нанесенням лаку. З його допомогою можна оновити меблі, інтер'єр. Вдається без сліду видалити іржу, старе лакофарбове покриття. Використовують машинку для роботи з такими матеріалами: метал; деревина різних порід; пластмаса. Забезпечено високу якість роботи від стаціонарного джерела живлення за рахунок довгого дроту. Переваги Компактний інструмент має невелику вагу. Працюючи з обладнанням, користувач може регулювати швидкість, плавно змінювати кількість обертів. Зручність експлуатації забезпечує наявність 2-х рукояток, які можна встановлювати в залежності від того, яка рука майстра (права чи ліва) є основною. Передбачена можливість вибору і зміни насадок відповідно до специфіки виконуваних робіт. З метою безпеки кнопку включення можна заблокувати за допомогою спеціально передбаченого фіксатора.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диаметр диска | 180 мм |
| Дополнительная регулировочная ручка | Є |
| Мощность | 2100 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Насадка | Полірувальна |
| Плавный пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Є |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Частота тока | 50 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 2 610 ₴









